1. Jaké zlato prodáváte? Prodáváme zlato pouze od oficiálních rafinérů, které u nich také přímo nakupujeme.

2. Je zlato bezpečnou investicí? Ano, fyzické zlato představuje velmi bezpečnou, konzervativní investici. Je malé a můžete jej s sebou vzít kamkoliv a následně prodat.

3. Musím odvádět nějaké daně? Ne. Navíc zlato je osvobozeno od DPH, takže jej kupujete bez odvedení daně z přidané hodnoty státu.

4. Zajišťujete také výkup zlata? Ano. Pro nabídku výkupu Vašeho zlata nás prosím kontakujte.

5. Je posílání zlatých slitků poštou bezpečné? Samozřejmě, navíc je každá námi odeslaná zásilka pojištěna na plnou hodnotu jejího obsahu, takže nemusíte mít o svou investici obavy.

6. Kolik stojí poštovné? Poštovné do České republiky stojí pouze 55 Kč, na Slovensko činí 155 Kč. Vždy posíláme Cenným psaním České pošty, pojištěným na plnou hodnotu vaší objednávky.

7. Jak mám svoje zlato uchovávat? Zlato v podobě, ve které jej prodáváme, nepotřebuje žádné zvláštní postupy při uchovávání. Abyste zachovali jeho hodnotu z pohledu investice, neporušujte jeho obal a certifikát. Dále Vám doporučujeme jej uložit na bezpečném místě.

8. Nabízíte možnost nechat si zlato u vás uložit? V současné době tuto službu nenabízíme, ale uvažujeme o jejím zavedení v budoucnu.

9. Jak u vás mohu za zboží zaplatit? Můžete platit online platebními kartami nebo převodem z účtu, také je možné objednávku zaplatit pomocí PayPal. Při platbě kartou je zboží nachystáno a zabaleno téměř okamžitě a při platbě převodem je zboží odesláno až po obdržení částky na náš účet. Také můžete zvolit možnost platby na dobírku, kdy zboží platíte až při jeho převzetí na poště.

10. Proč se někdy cena prodávaných slitků a mincí změní? Ceny drahých kovů, které prodáváme, měníme podle aktuálního vývoje na světových trzích a proto se může stát, že se cena námi nabízeného zboží změní.


„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde