Stříbrná titulární medaile - Ing. Proof

30758-721

Nové

Stříbrná titulární medaile k získání inženýrského titulu je krásnou a hodnotnou vzpomínkou na tuto významnou životní událost. 

Průměr: 50 mm

Hmotnost: 42 g

Ryzost: 999/1 000 Ag (Stříbro)

Balení obsahuje certifikát pravosti.

Více informací

Skladem

1 990,00 Kč

Více informací

Česká mincovna všem čerstvým inženýrům ze srdce gratuluje a pro tuto výjimečnou životní událost připravila emisi stříbrných titulárních medailí Ing. – nádherný dárek, který bude svému novému majiteli navždy připomínat nezměrnou hrdost a úctu, kterou k němu cítíte.

Stříbrná medaile Ing. je ražena ve výjimečném lesku kvality proof. Její návrh připravila talentovaná medailérka Irena Hradecká, DiS. Ta na averzu formou moderní grafiky vyjádřila rozmanitost oborů, které se za titulem Ing. mohou skrývat. Reverz pak nese silný odkaz na důležitost vzdělanosti, jenž je reprezentován vydařeným portrétem učitele národů, Jana Amose Komenského.

Inženýr patří k akademickým titulům, které jsou v naší zemi udělovány těm, kdo úspěšně završí studia na technických, ekonomických a zemědělských vysokých školách a na technických směrech vysokých vojenských škol.

Málokdy si uvědomujeme, že věci denní potřeby jsou výsledkem usilovné a odvěké badatelské práce stoupenců inženýrských oborů. Každý nový absolvent nese obrovský potenciál posunout lidstvo zase o krok dál. Popřejte jim hodně zdaru a štěstívšeříkajícím způsobem – cennou a krásnou titulární medailí z ryzího stříbra od České mincovny.

6 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich